“Dance.lv Žurnāls” savu darbību uzsāka 2011. gada 29. aprīlī, kļūstot par pirmo un vienīgo interneta vietni, kas regulāri fiksē un aplūko profesionālās dejas procesu. Izdevums veidots kā analīzes, sarunu un informācijas platforma par profesionālās dejas norisēm, aktuālajiem procesiem, pētniecību, vēsturi, izglītību, notikumiem un tendencēm Latvijā, kā arī tuvākās un tālākās kaimiņvalstīs. Ikviens ir aicināts komentēt jebkuru publikāciju un arī piedāvāt savas tēmas un jautājumus. Aicinām komentāru sadaļā lietot savu īsto vārdu un uzvārdu.

“Dance.lv Žurnāls” sākotnēji koncentrējās uz laikmetīgo deju, kura attīstās un sazarojas, vienlaikus vēl aizvien paliekot gana neizprastam un pārprastam žanrs. Taču vārdu „laikmetīgs” mēs izprotam arī plašākā nozīmē – kā aktuālie, novatoriskie, „neierāmējamie” un starpdisciplinārie procesi profesionālajā dejas mākslā kopumā.

Līdz ar Latvijas Dejas informācijas (LDIC) centra dibināšu 2017. gada jūnijā, “Dance.lv Žurnāls” iekļāvās LDIC aktivitātēs kā viens no elementiem.

“Dance.lv Žurnāls vēlas būt pieejams un saistošs ikvienam lasītājam, kas interesējas par deju. Cenšamies kliedēt mītu par laikmetīgās dejas nesaprotamību un elitārismu. Lūdzu, rakstiet, ja mēs par to piemirstam!