JOURNAL.DANCE.LV

September 10, 2018 at 8:07 pm

Tallinā būs skatāmi “Premiere” rezidences darbi

Tallinā būs skatāmi “Premiere” rezidences darbi
Print pagePDF page

14. septembrī plkst. 19:00 “Sõltumatu Tantsu Lava” teātrī Tallinā tiks izrādīti starptautiskās horeogrāfu atbalsta programmas “Premiere” rezidences rezultāti. Dalībnieku vidū ir arī Jana Jacuka no Latvijas.

Igaunijā izveidotās platformas “Premiere” mērķis ir piedāvāt jaunajiem horeogrāfiem iespēju iepazīstināt plašāku auditoriju ar savu māksliniecisko vīziju, izveidojot augstas kvalitātes debijas izrādi. Programma “Premiere” talantīgiem horeogrāfiem piedāvā atbalstu visa procesa garumā – no profesionālas dejas izrādes izveidošanai līdz tās pieejamībai uz starptautiskām skatuvēm. Pēdējo deviņu gadu laikā šī programma ir iepazīstinājusi pasauli ar 27 jauniem horeogrāfiem.

Izturot konkurenci starp vairāk nekā 100 pieteikumiem no 29 dažādām valstīm, 2018. gadā dalībai “Premiere” programmā tika atlasīti seši horeogrāfi – Anni Zupping no Igaunijas, Jana Jacuka no Latvijas, Grete Smitaite no Lietuvas, Sanghoon Lee no Dienvidkorejas, Laura Witzleben un Nicole Michalla no Vācijas.

Plašāka informācija par “Premiere” programmu: https://stl.ee/en/projekt/premiere/
Plašāka informācija par šī gada rezidentiem: http://git.lv/premiere/https://stl.ee/en/residents/the-premiere19-residents-nicole-michalla-laura-witzleben-grete-smitaite-anni-zupping-jana-jacuka-sanghoon-lee/
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/2171697313074233/

Premiere” programmu īsteno dejas centrs “Sõltumatu Tantsu Lava” (Igaunija) ar Ģertrūdes ielas teātra atbalstu.

0 likes Ziņas
Share: / / /

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.