JOURNAL.DANCE.LV

August 8, 2018 at 9:33 pm

Sanktpēterburgā jau 20. reizi notiks starptautiskais dejas festivāls “Open Look”

Sanktpēterburgā jau 20. reizi notiks starptautiskais dejas festivāls “Open Look”
Print pagePDF page

Šogad savu 20. jubileju svin senākais un lielākais laikmetīgās dejas festivāls Krievijā “Open Look“.
Šim notikumam par godu Krievijas kultūras galvaspilsētā no 14. līdz 18. augustam notiks ielu akcijas, ārzemju pedagogu meistarklases, vietējās pirmizrādes, performances, dejas laboratorijas, vides teātra un buto izrādes. Festivāla vadošā tēma – ekoloģija un atgriešanās pie saknēm.

“Open Look” katru gadu atklāj saviem skatītājiem jaunus māksliniekus, dejas kompānijas un jaunas teātra formas. Šogad festivāls piedāvās iepazīties arī ar Latīņamerikas un Āzijas dejas estētiku. Līdzās māksliniekiem no Nīderlandes, Izraēlas, Lielbritānijas, Spānijas, Polijas un Krievijas, savus darbus šogad prezentēs mākslinieki no Dienvidkorejas un Čīles.

Programmā pieteiktas tādas kompānijas kā Korejas Nacionālā laikmetīgās dejas kompānija, “Vertigo Dance Company” (Izraēla), “Kannon Dance” (Krievija), “Humanhood Dance Company” (Lielbritānija), “Kana” (Polija), “Moscow Ballet” (Krievija) u. c.

Īpaši “Dance.lv Žurnālam” no festivāla ziņos Marija Saveiko, aicinām sekot līdzi aktivitātēm Latvijas Dejas informācijas centra Instagram kontā: instagram.com/ldicdancelv!

Vairāk informācijas par festivālu – www.open-look.ru, facebook.com/openlook

0 likes Ārzemju pieredze , Ziņas
Share: / / /

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.