JOURNAL.DANCE.LV

March 15, 2018 at 6:42 pm

Festivāls “Eju meklēt!” aicina uz daudzpusīgu izrāžu programmu

Festivāls “Eju meklēt!” aicina uz daudzpusīgu izrāžu programmu
Print pagePDF page

Starptautiskais profesionālā teātra festivāls bērniem un jauniešiem “Eju meklēt!” skolēnu brīvlaikā, no 15. līdz 18. martam, Rīgā aicina uz daudzpusīgu izrāžu programmu.

Daudzpusīgs, profesionāls, atvērts teātris bērniem un jauniešiem kļūst aizvien pieprasītāks kā topošas personības un ģimenes jēgpilni emocionāli piedzīvots laiks. Festivāls, kas šogad norisināsies otro reizi, piesaka žanru robežu meklējumus dejas un zīmējumu teātrī, vides un leļļu izrādēs, klaunādes nopietnībā un sadarbībā ar pusaudžiem.

“Eju meklēt!” interesē neparastais un citādais teātris, tāpēc šogad festivāla “Eju meklēt!” latviešu mākslinieku programmu papildina Zviedrijas, Igaunijas un Dānijas izrādes, kas veltītas bērniem un jauniešiem vecumā no 1 līdz 18 gadiem.

Festivāla programma pieejama mājaslapā www.ejumeklet.lv un norises vietās – VEF Kultūras pilī, Rīgas Teikas vidusskolā, Latvijas Leļļu teātrī, kultūras telpā “3 Māsas”, Latvijas Kultūras akadēmijas “Zirgu pastā”, “Dirty Deal Teatro”.

Biļetes uz izrādēm visās “Biļešu paradīze” kasēs un internetā, cenas sākot no 5.00 EUR, gaidāmi arī vairāki bezmaksas pasākumi.

“Eju meklēt!” ir starptautisks skatuves mākslas festivāls, ko organizē Starptautiskā profesionālo bērnu un jauniešu teātru asociācijas ASSITEJ Latvijas centrs.

0 likes Kalendārs , Ziņas
Share: / / /

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.