JOURNAL.DANCE.LV

September 13, 2017 at 8:50 am

Laikmetīgās dejas izrāde “Eksperiments ar apskāvienu”

Laikmetīgās dejas izrāde “Eksperiments ar apskāvienu”
Print pagePDF page

Atzīmējot Eiropas Sporta nedēļu, 22. septembrī un 23. septembrī Eiropas Savienības māja vērs durvis lieliem un maziem, aicinot piedalīties sportiskos un radošos pasākumos.

22. septembrī plkst. 18.00 bērni vecumā no 3 līdz 8 gadiem un pieaugušie tiek ielūgti uz laikmetīgās dejas izrādi “Eksperiments ar apskāvienu”, kas nominēta “Spēlmaņu nakts 2017” balvai kategorijā “Gada sasniegums laikmetīgajā dejā”.

Visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas. Vietu skaits pasākumā ierobežots, tāpēc iepriekšēja pieteikšanās obligāta: https://goo.gl/forms/XE5Kbdk4lPxQ2mpD3.

Izrāde ir jautra rotaļa, kurā dalībnieki kopā ar skatītājiem meklēs ceļu uz apskāvienu. Izrādē caur kustību tiek izdzīvoti dažādi attiecību varianti, kuros visas darbojošās personas grib veidot kontaktu, taču nespēj atrast kopīgu valodu.

Izrādes mērķis ir veicināt mazo skatītāju asociatīvo domāšanu, kā arī iepazīstināt bērnus ar laikmetīgo deju viņiem saprotamā valodā. Izrādes laikā bērniem tiek dota iespēja iesaistīties un pārbaudīt, kāds apskāviens ir vislabākais un patīkamākais. Pieskāriens ir nozīmīgs komponents ikvienu attiecību veidošanā. Apskāviens ir dabisks veids, kā paust rūpes un mīlestību, un tas spēj būt pat dziedinošs.

Radošā komanda: režisore Antra Austriņa-Seņkāne, kā arī horeogrāfi un izpildītāji Alise Putniņa, Katrīna Albuže un Modris Opelts. Izrādes kostīmu māksliniece ir Anete Agneta Krišjanova. Izrādes producente un projekta vadītāja ir Diāna Trope, bet projekta koordinātore – Daila Stroža.

0 likes Kalendārs , Ziņas
Share: / / /

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.