JOURNAL.DANCE.LV

May 11, 2015 at 10:22 am

Rīgas horeogrāfijas vidusskolas audzēkņu izlaiduma koncerts

Rīgas horeogrāfijas vidusskolas audzēkņu izlaiduma koncerts
Print pagePDF page

19. maijā plkst. 19.00 uz Latvijas Nacionālās operas Lielās skatuves notiks Rīgas horeogrāfijas vidusskolas audzēkņu izlaiduma koncerts. Skatītājiem savu talantu un varēšanu apliecinās jaunie topošie klasiskā baleta dejotāji. Sevišķi atzīmējama ir II Starptautiskā Baltijas baleta konkursa laureātu, Rīgas horeogrāfijas vidusskolas un Berlīnes valsts baletskolas audzēkņu uzstāšanās absolventu koncertā.  

Šogad Rīgas horeogrāfijas vidusskolu savu pedagogu Jūlijas Gurvičas un Sergeja Neikšina vadībā absolvē Paula Lieldidža-Kolbina, Nikola Kauliņa, Darjana Makarova, Anastasija Bačilova, Germans Ševčenko un Oskars Marāns.

Koncerta programma būs daudzveidīga un interesanta. Skatītāji redzēs klasiskos pas de deux no P. Čaikovska baletiem „Gulbju ezers” un „Apburtā princese”, R. Drigo baleta ”Arlekināde”, B. Asafjeva baleta „Parīzes liesmas”. Publikas vērtējumam tiks sniegtas jaunas un oriģinālas mūsdienu klasiskās dejas un raksturdeju horeogrāfijas jaunāko, vidējo un vecāko klašu audzēkņu izpildījumā, kas tapušas ciešā sadarbībā ar skolas pedagogiem.

Ar savu izteiksmīgo un pārliecinošo sniegumu skatītājus iepriecinās arī Berlīnes valsts baletskolas audzēkņi, II Starptautiskā Baltijas baleta konkursa balvu ieguvēji Indra Starks, Mateus Vaz Guimaraes un Stīne Kristapsone.

0 likes Balets , Kalendārs , Ziņas #
Share: / / /

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.