JOURNAL.DANCE.LV

October 21, 2013 at 11:21 am

Horeogrāfe Elīna Breice raidījumā „Remarka”

Horeogrāfe Elīna Breice raidījumā „Remarka”
Print pagePDF page

Otrdien, 22. oktobrī, Latvijas Universitātes radio NABA ēterā no plkst. 16:00 līdz plkst. 17:00 skanēs raidījums par teātra procesiem un skatuves dzīvi Latvijā „Remarka”. Klātienē radio studijā viesosies horeogrāfe un dejotāja Elīna Breice, lai stāstītu par laikmetīgo deju un topošajām izrādēm.

Horeogrāfe un dejotāja Elīna Breice Latvijas laikmetīgā dejā aktīvi darbojas jau vairāk nekā piecus gadus. Profesionālo pieredzi guvusi ne vien Latvijā, bet arī ārvalstīs, piedaloties meistarklasēs dažādu festivālu ietvaros Amerikā, Krievijā, Austrijā un Lielbritānijā. Ģertrūdes ielas teātrī Elīna sadarbībā ar režisoru Andreju Jarovoju iepriekš ir veidojusi dejas izrādi „Esi ar mani” (2010). Elīna Breice ir viena no laikmetīgās dejas projekta „Dejas anatomija” veidotājām un dalībniecēm.  Savā darbības virzienā „Dejas anatomija” akcentē jaunu formu un dejas izpausmju tehnikas meklējumus, kā arī dejas sintēzi ar citām mākslas jomām. Horeogrāfe Elīna Breice pašreiz strādā pie jaunākās laikmetīgās dejas apvienības „Dejas anatomija” izrādes „Cik tuvu?”, kuras pirmizrāde gaidāma 30. oktobrī Ģertrūdes ielas teātrī.

Raidījums par teātra procesiem un skatuves dzīvi Latvijā „Remarka” Radio NABA viļņos skan katru otro nedēļu, otrdienās no plkst. 16:00 līdz plkst. 17:00. Raidījumu  veido un vada Lauma Brežģe un Kitija Balcare. Ar raidījuma ierakstiem var iepazīties Radio NABA raidījumu arhīvā www.naba.lv. Radio NABA iespējams klausīties gan radio viļņos 93,1 FM, gan tiešsaistē www.naba.lv.

 

0 likes Kalendārs , Personības , Ziņas
Share: / / /

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.