JOURNAL.DANCE.LV

December 20, 2012 at 3:44 pm

Motion Toolkit: seminārs kultūras menedžmentā Rīgā

Motion Toolkit: seminārs kultūras menedžmentā Rīgā
Print pagePDF page

Vai gribi mācīties… kā savu mākslinieka/ menedžera karjeru attīstīt un celt nākošajā līmenī? No kurienes sākt un kā attīstīt savu vitālo ideju, veidojot plašu projektu? Kā nepārtraukti mainīgā kontekstā būt radošam un biznesa virzienā domājošam? Kā veidot sadarbības tīklus un kopražojumus, kas būtiski profesionālajai videi, vienlaicīgi spējot uzrunāt sabiedrību un piesaistīt plašāku publiku? Kur atrast naudu, lai realizētu projektu?

Pievienojies “Motion Toolkit” – īpašam divu dienu semināram menedžmentā, kas veidots īpaši Latvijas dejas profesionāļiem un topošajiem menedžeriem, kas meklē iespēju turpmākai profesionālai attīstībai un ir ieinteresēti nostiprināt praktiskās zināšanas un radošās iemaņas projektu menedžmentā.

Semināru vadīs divi eksperti – Ghislaine Boddington (body>data>space radošā direktore Londona) un Cosmin Manolescu (United Experts/Gabriela Tudor Foundation kurators un direktors, Bukareste). Abiem ir plaša pieredze projektu menedžmentā, starptautiskā sadarbībā un kopražojumu veidošanā.

SEMINĀRA SATURS. “Motion Toolkit” dalībniekiem būs iespēja mācīties, kā plānot, organizēt un vadīt savus mākslas/ menedžmenta projektus ar dažādām metodēm. Rīta sesijas tiks veltītas ikdienas prezentācijām, situāciju izpētei un praktiskajiem grupu vingrinājumiem, kuros dalībnieki mācīsies, kā izmantot vienkāršus, bet efektīvus darba instrumentus (piemēram SWOT analīze u.c.), lai realizētu savus projektus. Pēcpusdienas būs veltītas individuālām konsultācijām, kad abi eksperti vadīs sesiju, izejot no dalībnieku interesēm. Iespējamās tēmas: projekta koncepcijas izpēte, projekta mērķu un uzdevumu identificēšana, labu partnerattiecību veidošana un budžeta plānošana. Īpaša uzmanība tiks pievērsta Eiropas sadarbības projektiem. Seminārs piedāvā izcilu iespēju vairāk apgūt vienkāršus menedžmenta paņēmienus, lai identificētu potenciālos sadarbības partnerus vai vienkārši mācīties, kā radoši un veiksmīgi vadīt savu projektu.

KAD

18. februārī: 10.00 – 14.00 grupas sesija; 15.30 – 18.00 individuālās konsultācijas

19. februārī: 10.00 – 14.00 – grupas sesija; 15.30 – 18.00 individuālās konsultācijas

20. februārī – 10.00- 13.00 – noslēguma diskusija

PIETEIKŠANĀS

Ja esi ieinteresēts piedalīties “Motion Toolkit”, atsūti pieteikuma vēstuli, kurā mini savu interesi un vajadzības, pievienojot savu biogrāfiju vai CV uz e-pasta adresi: contact@e-motional.eu līdz 2013. gada 15. janvārim. Lai saņemtu tuvāku informāciju, lūdzu sazināties ar Ilzi Zīriņu (Latvijas Profesionālās mūsdienu dejas horeogrāfu asociācija), rakstot: ilzezirina@gmail.com

UZMANĪBU! Seminārs ir bez maksas, bet interesentiem jāpiedalās visā seminārā. Seminārs notiks angļu valodā.

Semināra norisi Latvijā finansiāli atbalsta VKKF!

0 likes Izglītība un pētniecība , Kalendārs , Ziņas
Share: / / /

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.