JOURNAL.DANCE.LV

April 29, 2011 at 2:07 pm

Deju grupas Ritms pavasara koncerts

Print pagePDF page

16. maijā plkst. 19:00 VEF Kultūras pilī deju grupa RITMS aicina uz košu un aizraujošu deju koncertu, kurā varēs  atskatīties uz šajā sezonā paveikto, kā arī ielūkoties jaunu projektu tapšanā.

Koncerta pirmās daļas programmu veidos dažādu stilu un raksturu horeogrāfijas, kuras izdejos gan pamatsastāva, gan studijas dejotāji. Otrajā daļā RITMS piedāvās ieskatīties topošā dejas projekta Tango līnijas skicēs.

Strādājot pie jaunās dejas izrādes, tās veidotājiem radās ideja – ļaut arī citiem ielūkoties tapšanas procesā un, ļoti iespējams, piedalīties izrādes turpmākajā veidošanā. Skatītājiem būs iespēja izteikt savu viedokli un idejas par redzēto, dzirdēto un sajusto. Projekta pirmizrāde paredzēta 2011. gada rudenī.

Lai arī deju grupa RITMS zināma kā viena no pirmajām šova dejas grupām, vienlaikus ar RITMU ir saistīti vairāki no visspilgtākajiem laikmetīgās dejas horeogrāfiem. Koncertā būs redzamas deju grupas RITMS pasniedzēju un horeogrāfu, Latvijas Kultūras akadēmijas absolventu – Elīnas Breices, Dmitrija Gaitjukeviča, Sintijas Siliņas horeogrāfijas kā arī gandrīz absolventu Lienes Gravas un Evitas Birules veidotie darbi.

0 likes Kalendārs
Share: / / /

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.